Star Hotel

Здесь будет размещена любая необходимая информация

+420 776-633-679
starhotel.kv@gmail.com
I.P. Pavlova 28, 36001

Pokoje

Nabízíme Vám ubytování v 18 pokojích (druhů „Komfort” a „Standard“). Pokojová zařízení: klimatizace, televize, lednice, telefon. Každý pokoj má možnost připojení k WiFi. Všechny pokoje jsou s možností propojení, tj. každý pokoj může být snadno přeměněn na oddělené jednolůžkové nebo propojené pokoje.

 • Standard

  Jeden pokoj pro dvě osoby s manželskou postelí. Standardní velikost místnosti a standardní interiér. Optimální volba.
  от 47€/noc
 • Komfort

  Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a prostornou koupelnou. Hosté mohou dle vlastního výběru využít vanu nebo sprchu.
  от 50€/noc
 • Twin

  Dvoulůžkový pokoj se dvěma oddělenými lůžky s prostornou koupelnou a krásným výhledem z okna na malebný areál parku.
  от 60€/noc
 • Propojené pokoje

  Dva oddělené pokoje, mezi nimiž jsou společné dveře, které lze v případě potřeby otevřít. Populární druh ubytování pro rodinu.
  от 67€/noc

Hotelové služby

Restaurace

Vysoce kvalitní kuchyně, kvalifikovaný personál, stylový interiér. Ve svém jídelníčku restaurace nabízí moderní evropskou, českou a ruskou kuchyni.
8:00 - 19:00

Wellness centrum

Wellness centrum je vybaveno moderními lékařskými přístrojí. Široká nabídka lázeňských procedur. Navštívit lékaře můžete kdykoli podle Vaší potřeby.
09:00 - 21:00

Doplňkové služby

Náš hotel nabízí širokou škálu doplňkových služeb. K dispozici jsou transfery, výlety, exkurze a zábavní programy a mnoho dalších.
00:00 - 23:59

Lobby bar

Oblíbené místo pro obchodní jednání a příjemné rozhovory s přáteli. Klidná a stylová atmosféra a interiér v přírodních barvách.
18+ only